Close
O Firmie

Dom Pogrzebowy TANATOS jest innowacyjną firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług pogrzebowych. 

Profesjonalizm naszej firmy gwarantuje, że w bolesnych chwilach utraty bliskich, rodzinie osoby zmarłej zapewniamy fachową pomoc na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy służą Państwu wsparciem 24 godziny na dobę, na każdym etapie realizowanej przez nas usługi pogrzebowej.

Kwestie pogrzebowe powinny być dla każdego z nas momentem zadumy i refleksji nad życiem. Odejście kogoś bliskiego jest momentem trudnym, dlatego warto wówczas skorzystać z fachowych usług Domu Pogrzebowego Tanatos.  Przez cały czas realizacji usługi pogrzebowej nasza firma dokłada wszelkich starań, by wszystkie czynności wykonywane były z zachowaniem najwyższego szacunku dla osoby zmarłej.

Dysponujemy własnymi karawanami pogrzebowymi oraz najnowocześniejszym sprzętem do obslugii ceremonii. Zapewniamy szeroki asortyment urn,trumny do pochówków tradycyjnych ,trumny kremacyjne,  oraz wiele innych relikwiarzy.

Nasza własna kwiaciarnia zapewnia stosowny dobór wieńców, wiązanek i stroików. Na  życzenie klienta wykonujemy indywidualne kompozycje kwiatowe.

W latach 2015 i 2017 nasza firma wygrała przetarg na wykonywanie usług pogrzebowych dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie wPoznaniu. Podjęliśmy takie działania z myślą o osobach samotnych oraz bezdomnych, ponieważ każdemu człowiekowi należy się godny i uroczysty pochówek. Nasza dobrze układająca się współpraca zjednostkami MOPR zaowocowała wyśmienitą opinią o świadczonych przez nas usługach.

Bierzemy czynny udział w szkoleniach i konferencjach, ponieważ ciągły rozwój i śledzenie zmian w branży pogrzebowej pozwoli nam sprostać Państwa oczekiwaniom.

Wszystkim klientom dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyli w tych smutnych chwilach.